SMMM Oda Aidatlarının Yeniden Yapılandırılması Hakkında Duyuru
20 Ekim 2016 09:07 tarihinde eklendi.
SMMM Oda Aidatlarının Yeniden Yapılandırılması Hakkında Duyuru

6736 Sayılı Kanun kapsamında ODA AİDATLARININ Yeniden Yapılandırılması Hakkında Duyuru

Değerli Üyemiz,

6736 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanunun 11/6 maddesine  göre yapılandırılmadan yararlanabilmeniz için başvurularınızı odamız veznesinden veya www.asmmmo.org.tr web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden ödeme yapmak isteyen üyelerimiz;
Kredi Kartı ile ödeme yapmak isterseniz web sitemizde bulunan Çevrimiçi İşlemlerekranından üye girişi yaparak borcunuzu öğrenip ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Havale/Eft ile ödeme yapmak isterseniz  web sitemizden öncelikle borç sorgulayarak, sonrasında Banka Bilgileriekranından size uygun banka hesap numaramıza ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kanun maddesi gereği uzatılma sözkonusu olmayacaktır.

Not : Havale/Eft sistemini kullanarak ödeme yapmak isteyen üyelerimiz ekte bulunan Yapılandırma Yararlanma Formu’nu doldurarak eposta veya faks yolu ile muhasebe birimine ulaştırması gerekmektedir.

e-posta adresi : asmmmo@asmmmo.org.tr
faks numarası : 0312 231 71 17

Yapılandırma Formu İçin Tıklayınız.

ANKARA SMMM ODASI BAŞKANLIĞI


Etiketler : indirim haberi,indirim haberleri, , , , , , , , , ,
Yazar
Selahattin Şahin
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Mevzuat Arama Motoru
Sosyal Medya da Benim Grubum !!!
SMMM Selahattin Şahin Sitesinde yayınlanan Eserler ve Programlar, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu\\\\\\\\\\'na tabidir.Eser ve Programların kamusal ve anonim olanları dışındakiler sahiplerinin izniyle yayınlanmaktadır. izin alınmak, FSEK\\\\\\\\\\'na uymak ve eser sahibiyle sitenin adı verilmek şartıyla alıntı yapılabilir. Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. SMMM Selahattin Şahin Muhasebe-SMMM-Yeni TTK-Yeni Borçlar Kanunu-AGİ-2012-Pratik Bilgiler-SGK-Bağ-Kur-Emekli Sandığı-Beyanname Rehberi-Transfer Fiyatlandırması-Özelgeler-Yönetmelikler-Sirküler-Soru-Cevap-SMMM Staj Rehberi-Ücretsiz SMMM Sınavları-Mali Takvim-Basel II-YMM-Ekonomi-Finans-Maliye-Güncel Bilgi Kaynağı
yukarıya Çık
Sorgu Sayısı: 85 Yüklenme Süresi: 0,4720,472